Hakkımızda

image011

2007 yılında Türkiye’deki yasal düzenlemeler ve mesleki mevzuat ile Uluslararası Mesleki Standartlar çerçevesinde denetim faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulan DMR Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. ; DMR Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.; DMR SMMM Ltd. Şti. (“DMR”), profesyonel kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile denetim, muhasebe, tasdik ve danışmanlık alanlarında Türkiye’de faaliyet gösteren yerli ve yabancı birçok firmaya hizmet vermektedir.

Sürekli değişen küresel ekonomi ve iş hayatı, buna paralel olarak gelişen muhasebe ve finansal raporlama standartlarına ve karmaşıklaşan yasal düzenlemelere uyumun önemini artırmıştır. DMR; bu süreçte karşılaşılabilecek belirsizliklerin ve ortaya çıkabilecek problemlerin yönetilmesinde destek sağlamaktadır.

DMR mesleki yeterliliği ve profesyonel hizmet anlayışıyla, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu tarafından Kamu Yararını İlgilendiren Kuruluşlar’ın (KAYİK) denetiminde Bağımsız Denetim Kuruluşu olarak yetkilendirilmiştir. Ayrıca, Sermaye Piyasası Kurulu’nun, Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetimle Yetkili Kuruluşlar Listesinde bulunmaktadır.

DMR; Forum of Firms üyesi olan Kudos International Network’ün Türkiye’deki tek üyesidir. Bu anlamda da hizmet kalitesini uluslararası düzeye taşımıştır.

[table id=2 /]

This post is also available in: English